Penzion U Dušků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Dušků - Ubytování Železná Ruda - Šumava. Chcete-li prožít příjemnou a klidnou dovolenou v Železné Rudě, přijeďte do našeho penzionu, který najdete v nejznámější turistické oblasti západní Šumavy. Ubytování v Železné Rudě je ideálním výchozím místem pro pěší i cyklistické výlety. V zimě je k dispozici řada sjezdovek různých obtížností a upravené běžkařské tratě.

V našem penzionu u Železné Rudy s kapacitou 35 osob nabízíme ubytování s polopenzí. V patře je 11 pokojů, v přízemí je jídelna s TV, bar s krbem, letní terasa a místnost na úschovu kol a lyží. Před penzionem můžete i bezplatně parkovat. V celém objektu je wi-fi zdarma.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI