Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion U Honýsků

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V rámci pobytu v našem rodinném penzionu Vám nabízíme prosluněné pokoje, probouzení se do zpěvu ptáků, domácí kuchyni, uklidňující zeleň všude kolem a nefalšovaný vesnický klid. Pro aktivnější hosty se nabízí možnost vyrazit v zimě na běžky a v létě třeba na koupaliště. Našim hostům v současné době nabízíme tři apartmány. K dispozici je zde TV, satelit, wi-fi připojení – to pro případ, že se Vám hudba venkova nebude zamlouvat. Díťátka jsou u nás vítaná. Pro jejich i Vaše pohodlí Vám na požádání připravíme dětské hájedlo i dětskou vandlici. Parkování pro auto (motorku) je přímo před penzionem, pro kolo v předsíni apartmánu. Chloubou našeho penzionu je domácí kuchyně. Jsme schopni se na den dopředu domluvit a uvařit jídlo na požádání – ať již host rád klasickou českou kuchyni či chce ochutnat něco ze zvěřiny.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI