Penzion U Honýsků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V rámci pobytu v našem rodinném penzionu Vám nabízíme prosluněné pokoje, probouzení se do zpěvu ptáků, domácí kuchyni, uklidňující zeleň všude kolem a nefalšovaný vesnický klid. Pro aktivnější hosty se nabízí možnost vyrazit v zimě na běžky a v létě třeba na koupaliště. Našim hostům v současné době nabízíme tři apartmány. K dispozici je zde TV, satelit, wi-fi připojení – to pro případ, že se Vám hudba venkova nebude zamlouvat. Díťátka jsou u nás vítaná. Pro jejich i Vaše pohodlí Vám na požádání připravíme dětské hájedlo i dětskou vandlici. Parkování pro auto (motorku) je přímo před penzionem, pro kolo v předsíni apartmánu. Chloubou našeho penzionu je domácí kuchyně. Jsme schopni se na den dopředu domluvit a uvařit jídlo na požádání – ať již host rád klasickou českou kuchyni či chce ochutnat něco ze zvěřiny.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI