Penzion U Jandů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion je velice solidně vybaven v evropském standartu. Ubytování je možné ve dvou, tří a čtyrlužkových pokojích s možností přristýlky. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, vždy s televizí a satelitem. Celková kapacita 40 lužek ve 12 pokojích. Některé pokoje, orientované na západ, mají vlastní balkón. Nově nyní nabízíme plus 24 dvoulůžkových pokojů (s možností přistýlky) vybavených televizí s digitálním vysíláním a satelitem, dále je možno využít připojení k internetu, samozřejmostí je sociální zařízení se sprchovým koutem. Výhodou budovy je bezbarierový přístup, který ocení hlavně starší lidé a tělesně postižení, pro které jsou v přízemí uzpůsobeny dva pokoje. V přízemí penzionu se nachází restaurace. Pro ubytované hosty se zde podává snídaně formou švédského stolu a dále se zde hosté mohou stravovat po celý den - obědy, večeře. Jídla je možné si vybrat z jídelního lístku nebo z denní nabídky. Pro neubytované hosty máme otevřenou restauraci v pátek od 17:00 do 24:00, v sobotu od 15:00 do 24:00 a dále v neděli od 15:00 do 20:00. Je možné po telefonické domluvě se přizpůsobit požadavku dle Vašich představ. Sál má kapacitu 80-ti lidí. Na přání můžeme upravit sezení podle představ hostů (rozestavení do účka, téčka atd.). Příjemné místo pro různé rodinné oslavy narozenin, svátků a výročí. Pořrádání svateb má již v Úborsku dlouholetou tradici. Vhodné místo pro podnikové školení zaměstnanců nebo předvádecí akce. Každý rok pořádáme oslavu příchodu nového roku - Silvestr, na který Vás srdecně zveme. Součástí sálu je jeviště pro muziku. Praskání ohně v krbu jistě zpříjemní atmosféru v sále.

 

Sport

Za sportem u nás. Co lze vše dělat, ať prší, svítí sluníčko nebo mrzne? Vše se dozvíte právě zde...

Venkovní sport

Tenis

Máme k dispozici dva tenisové kurty. Dobře poslouží jak pro tenisové soustředění mladých hvězd, tak pro rekreační hráče.

Bazén

Venkovní bazén s rozměry 9,1m x 4,6m x 1,2m. Je v letních horkých dnech přríjemnou součástí. Dálkovým plavcům radost neuděláme, ale každý, kdo má rád vodu, jiste nepohrdne.

Hřiště

Multi funkční hřiště s basketbalovými koši a brankami na fotbal. Lze zde natáhnout síť na nohejbal či volejbal.

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI