Penzion U Jezera Laka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

nabízíme Vám nadstandartní ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech ve velikostech od 28m2 do 65m2. K dispozici jsou jednopodlažní nebo mezonetové apartmány s krásnými koupelnami obloženými přírodním kamenem. Součástí všech apartmánů je kompletně vybavená kuchyňka. Velké a mezonetové apartmány jsou dispozičně řešeny jako 2+ kk, mají tedy samostatnou ložnici a obývací pokoj s pohodlnými sedacími soupravami. Všichni hosté penzionu mají k dispozici oblíbenou společenská místnost s dětským koutkem a pěkným výhledem. K internetu se u nás připojíte přes WI-FI. Rádi Vás ubytujeme již od ceny 250,- Kč/osoba/noc.

Ubytování U jezera Laka je rodinným penzionem, který nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování v plně vybavených dvoulůžkových a čtyřlůžkových apartmánech s nejvyšším standardem a to přímo v srdci západní části NP Šumava. V polovině roku 2013 jsme pod dohledem bytového architekta dokončili kompletní rekonstrukci a jsme přesvědčeni, že Vás mile překvapíme velkorysým řešením našich apartmánů s dostatkem prostoru a soukromí pro Váš klid a pohodu. Abychom Vás přesvědčili o tom, že všude je dobře ale u nás nejlíp, a že se u nás můžete cítit téměř jako doma, nabízíme mimo nadstandartního ubytování za ceny malých pokojů u konkurence i individuální přístup ke všem ubytovaným hostům. Na požádání Vám pomůžeme s naplánováním aktivní dovolené, doporučíme pěší, cyklistické i lyžařské výlety, a to s ohledem na aktuální podmínky. V případě potřeby Vám zapůjčíme mapy, průvodce a další materiály k oblasti. Pro naše nejmenší hosty máme připravený dětský koutek a venkovní houpačky, skluzavku a trampolínu.

 

Další služby:

Parkoviště pro ubytované
Úschova a servis kol a lyží.
Grilování
WI-FI připojení

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI