Penzion U Josefa - Merklín

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion “U Josefa” JST se nachází v klidné vesničce Merklín nedaleko města Plzně. Můžete u nás využít možnosti ubytování, stravování se v restauraci, v které vaříme českou a italskou kuchyni. Ve sklepních prostorech penzionu najdete hudební klub. Nabízíme možnosti pořádání firemních večírků, rautů, svateb, srazů ..Penzion "U Josefa" Vám nabízí po celý rok ubytování v pěkně zařízených pokojích a apartmánech. Sociální zařízení a TV je součástí každého pokoje i apartmánu. K dispozici je celkem 50 lůžek. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením a TV. K dispozici je i luxusní dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí. Nabízíme 2 apartmány, z nichž každý obsahuje 3 pokoje s celkovým počtem až 12 lůžek. Každý apartmán je vybaven sociálním zařízením, kuchyňkou a TV. K restauraci je připojena zastřešená letní terasa s kapacitou 80 míst. Parkovat lze na parkovišti přímo před restaurací. Návštěvníkům restaurace je k dispozici promítací technika a velké plátno. Restaurace je rovněž velmi kvalitně ozvučena. V restauraci nechybí ani bowling (2 dráhy), stolní fotbal, kulečník a šipky (více viz sekce sport a zábava).

 

HUDEBNÍ KLUB

Ve sklepních prostorách penzionu je k dispozici dobře ozvučený hudební klub s kapacitou 80 míst. V tomto klubu pro Vás pořádáme vystoupení různých druhů všech žánrů. Klub je možno využít i k soukromým oslavám (svatby, oslavy, setkání) či konferencím a rautům

 Dále Vám nabízíme možnosti sportovního a relaxačního vyžití:

 •     bowling (2 dráhy)
 •     kulečník, šipky
 •     tenisové kurty
 •     cyklostezky
 •     paintball
 •     pěší turistika
   

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI