Penzion U Krkovičky

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion a restaurace "U Krkovičky" v obci Konstantinovy Lázně. Obec Konstantinovy Lázně se nachází v západních Čechách, v okrese Tachov. Obec je vzdálena 39 km severozápadně od Plzně a 31 km severovýchodně od Tachova. Leží v nadmořské výšce okolo 520 m. Z jedné části je obklopena lesy, velkou část obce zabírá lázeňský park. Místní lázně se specializují na poruchy kardiovaskulárního systému.

Konstantinovy Lázně jsou ve výčtu lázní na jednom z prvních míst ve své výjimečnosti, co se týká neporušenosti krajiny, čistého vzduchu. Už v 16. století byl nalezen sirný pramen v močálech severně od dnešních lázní. V roce 1837 lázně koupil majitel okolního panství kníže Konstantin z Lowensteinu, po kterém dnes nesou Konstantinovy Lázně své jméno. V Konstantinových Lázních se léčí především choroby kardiovaskulárního systému.

obrazek obrazek obrazek Ubytujeme vás v srdci Konstantinových Lázní, v centru obce , uprostřed houbařských lesů, protkaných nespočtem turistických a cyklistických stezek. Vyzkoušet si zde můžete i Nordic Walking. Pro letní schlazení je k dispozici 25 m dlouhý plavecký bazén ve sportovním areálu ve Starých Lázních, nebo čedičový, částečně zatopený lom, který je součástí Hradišťského vrchu. Zapomenout na stres a spěch máte možnost ve Wellness centrum Konstantin , které se nachází v blízkosti našeho penzionu.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI