Penzion U Matasů

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion „U Matasů“ vznikl rozsáhlou rekonstrukcí rodového statku ze 17.století, jehož nejstarší část dochovaná téměř v původním stavu,  vznikla již před rokem 1600. Penzion je komplexem několika budov v uzavřených lokalitách dřívějších selských dvorů, jejichž citlivá rekonstrukce zachovala typický ráz obou. Penzion „U Matasů“ nabízí ubytování v 15  stylových dvou a třílůžkových pokojích, které Vás překvapí příjemnou atmosférou a originálním nábytkem vyrobeným z masivu pouze pro  tento penzion.Pokud se rozhodnete využít ubytování v prostorách tzv.“Starý dvůr“, budete mít k dispozici čtyři dvou až čtyřlůžkové pokoje a společenskou místnost o kapacitě cca 16 hostů.

Rodinám s dětmi nebo uzavřené společnosti nabízíme dále k pronajmutí 2 dvou až čtyřlůžkové apartmány nebo kompletně zařízený depandance. Tento objekt se  skládá  ze čtyřech pokojů, kuchyně  a dvou koupelen. Výhodou je bezbariérový přístup. Obývací pokoj je vybaven rekonstruovanými kachlovými kamny.    

Náš penzion je určen všem, kteří dávají přednost klidnému a útulnému ubytování s osobitou atmosférou odlišnou od velkých hotelů.

Příjemná obsluha a klidné prostředí zaručují rodinnému penzionu „U Matasů“ výjimečnost.

Historie rodového statku Matasů sahá až do roku 1592, kdy je poprvé zmiňován v obecní kronice. Nejcennější z celého komplexu je objekt sýpky, který se dochoval prakticky v původním stavu dodnes. Zajímavostí jsou v prvním nadzemním podlaží původní omítky, tzv.mazanina a  staré ručně opracované trámy.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI