Penzion U Matasů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion „U Matasů“ vznikl rozsáhlou rekonstrukcí rodového statku ze 17.století, jehož nejstarší část dochovaná téměř v původním stavu,  vznikla již před rokem 1600. Penzion je komplexem několika budov v uzavřených lokalitách dřívějších selských dvorů, jejichž citlivá rekonstrukce zachovala typický ráz obou. Penzion „U Matasů“ nabízí ubytování v 15  stylových dvou a třílůžkových pokojích, které Vás překvapí příjemnou atmosférou a originálním nábytkem vyrobeným z masivu pouze pro  tento penzion.Pokud se rozhodnete využít ubytování v prostorách tzv.“Starý dvůr“, budete mít k dispozici čtyři dvou až čtyřlůžkové pokoje a společenskou místnost o kapacitě cca 16 hostů.

Rodinám s dětmi nebo uzavřené společnosti nabízíme dále k pronajmutí 2 dvou až čtyřlůžkové apartmány nebo kompletně zařízený depandance. Tento objekt se  skládá  ze čtyřech pokojů, kuchyně  a dvou koupelen. Výhodou je bezbariérový přístup. Obývací pokoj je vybaven rekonstruovanými kachlovými kamny.    

Náš penzion je určen všem, kteří dávají přednost klidnému a útulnému ubytování s osobitou atmosférou odlišnou od velkých hotelů.

Příjemná obsluha a klidné prostředí zaručují rodinnému penzionu „U Matasů“ výjimečnost.

Historie rodového statku Matasů sahá až do roku 1592, kdy je poprvé zmiňován v obecní kronice. Nejcennější z celého komplexu je objekt sýpky, který se dochoval prakticky v původním stavu dodnes. Zajímavostí jsou v prvním nadzemním podlaží původní omítky, tzv.mazanina a  staré ručně opracované trámy.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI