Penzion u Röselů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Hledáte kvalitní a levné ubytování na Šumavě? Přijďte prožít chvíle odpočinku v nejkrásnějším koutu Šumavy - Hojsova Stráž. Přijet můžete autem. autobusem i vlakem. Penzion leží na trase Plzeň - Klatovy - Nýrsko - Železná Ruda. Pro personál penzionu je nejdůležitější,aby se návštěvníci a hosté cítili "jako doma".Důležité je rodinná atmosféra a vlídný personál, který je vždy připraven naslouchat vašim požadavkům a přáním. Nicméně zároveň spoléháme na slušné chování hostů a dobré zacházení s vybavením. Příjezd a čas ubytování, jídla či odjezdu vždy řešíme inviduálně dle předem dohodnutých pravidel.

Kolem penzionu vedou nejen turistické ale i běžkařské tratě. Jsou zde 2 lyžařské vleky vhodné pro rodiny s dětmi a pro náročnější je zde lyžařský areál Špičák vzdálený jen 8 kilometrů. Jezdí zde SKIBUS.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI