Penzion U Spálené čočky

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme celoroční ubytování ve dvou čtyřlůžkových apartmánech se společnou kuchyňkou v přízemí. Penzion se nachází v Chráněné krajinné oblasti Šumava v nadmořské výšce 600 m.n.m. Okolní kopce dosahují výšek 800-970 m.n.m. Šumavské středisko Železná Ruda je vzdušnou čarou vzdálena 18 km. Ve větším apartmánu je možnost dvou přistýlek. Penzion je vhodný pro společné rekreace při obsazení obou apartmánů. V zimě se místnosti vytápějí kachlovými kamny. Kuchyňka je vybavena elektrickým sporákem, rychlovarnou konvicí, lednicí a potřebným nádobím. Obchod s potravinami je ve 4 km vzdáleném Strážově. Nejbližší restaurace je ve Strážově a na Čachrově (5 km po silnici, přes les 2 km). Stopadesát metrů od penzionu je rybník vhodný ke koupání. K dispozici je také travnatá plocha s vybavením pro hry fotbal, volejbal, nohejbal apod. K zapůjčení je také talíř na frisbee a míčky na petang. Okolní lesy jsou příjemné pro kratší i delší procházky a v podzimních měsících jsou zde ideální podmínky pro houbaření.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI