Penzion u Svatého Jana - Skořice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

4x 2lůžkový pokoj s možností přistýlky, WC a koupelna na chodbě. Cena za ubytování: 230 Kč/osoba. 1x 3lůžkový pokoj s kuchyňkou s wc a koupelnou. Vybavení: sprchový kout, WC a kuchyňka (el. dvouvařič, lednice, rychl. konvice, možnost mikrovlnnoé trouby). Cena za ubytování: 300 Kč/osoba. Vše bez snídaně, při ubytování větší skupinky (nad 8lidí) po domluvě možnost snídaně,polopenze..

Penzion a pivnice u Sv. Jana - Nacházíme se v malebné vesničce Skořice a jsme penzion a hospůdka rodinného typu. Můžete u nás oslavit narozeniny, oženit syna, vdát dceru, setkat se tu se spolužáky, opít se na vánoční svátky, případně zde uspořádat firemní oslavu a další. Ubytovat Vás můžeme ve 2lůžkových pokojích a jednom apartmánu. Není odsud daleko ani do lesa ani do města. Les je pouze kousek a obklopuje celou vesničku. Nejbižší větší městečko Mirošov je vzdáleno 5 km (Zámek,Janov-tenisové kurty). Navštívit můžete také Dobřív (8 km) s unikátní technickou památkou Vodní hamr, dále pak bývalé okresní město Rokycany (14 km) s krytým bazénem,venkovním koupalištěm, tenisovými kurty a kinem.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI