Penzion U Zimáku

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově otevřený penzion nedaleko centra Plzně. Sídlíme přímo naproti zimního stadionu, proto jsme ideální volbou nejen pro rodiče, malých hokejistů, kteří přijeli na zápasy svých dětí. ČEZ aréna není jen dějištěm hokejových zápasů. Často hostí koncerty skupin i sólových zpěváků...Restaurace nabízí česká jídla a minutky, nově je navíc možné se u nás podívat na sportovní utkání na velké televizi. Mimoplzeňské návštěvníky potěší poloha penzionu, která je takřka u centra Plzně. Penzion nabízí osm dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Ubytování je možné se snídaní nebo bez ní. Vstup do jednotlivých pokojů je ze dvora penzionu, který je umístěn ve vnitrobloku budovy, pokoje jsou tak dokonale chráněné od hluku města.  Parkování je možné zdarma uvnitř dvora nebo na protějším parkovišti. Ubytování je vhodné i pro dětské sportovní zájezdy, nebo jejich rodiče. Nově nabízíme i přistýlky na pokoji za zvýhodněné ceny.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI