Penzion Velický

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově otevřený penzion v Chrástu u Plzně. Hledáte levné a kvalitní ubytování? Přijďte nás navštívit, věříme že budete spokojeni. Penzion Velický vzhledem ke své poloze blízko Plzně nabízí snadnou dostupnost mnoha turistických cílů či možností sportovního využití.

Penzion Velický vzhledem ke své poloze blízko Plzně nabízí snadnou dostupnost mnoha turistických cílů či možností sportovního využití. Například jsme pouhé 2km od golfového hřiště Golf park Plzeň,
Za zmínku určitě také stojí vzdálenost 1,5 km od stanoviště, kde vodáci začínají řeku Berounku.
V samotném penzionu je Vám k dispozici 20 lůžek celkem v osmi pokojích. 2x dvoulůžkové se samotným sociálním zařízením.
Pak jsou 3x dva pokoje s jedním sociálním zařízením. V kapacitách dvakrát po pěti a jednou po šesti postelích. Tyto pokoje lze samozřejmě využít i samostatně.
K dispozici je Vám také společenská místnost vybavená elektronickými šipkami, stolním tenisem a televizí. Určitě přijde vhod i malé kuchyňské zákoutí s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a elektrickým sporákem.
WIFI free je dnes již samozřejmostí.
K penzionu je teké připojena restaurace, kde je po domluvě možno zajistit stravování.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI