Penzion Vinohradská

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v Plzni - Doudlevcích, v ulici Vinohradská č.1. Z penzionu je rychlé spojení městskou dopravou jak do historického centra města Plzně, tak do průmyslové zóny Borská pole či do nákupních center Tesco Bory nebo Olympia (cca 10 minut). Současně se však během stejně krátké doby přechodem jediné komunikace můžete ocitnout uprostřed přírody na břehu řeky Radbuzy a pěší či cyklistickou trasou doputovat do Českého Údolí, do Hruškovy zahrady nebo k přehradní nádrži. Nově zrekonstruovaný penzion s příjemnou rodinnou atmosférou nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou nebo v apartmánu se třemi lůžky + možnou přistýlkou. Pokoje jsou vybaveny TV přijímačem i přípojkou na Internet. Parkování je možné v poměrně málo frekventované ulici před penzionem.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI