Penzion Waikiki

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion a restaurace Waikiki se nachází na okraji národního parku Šumava v turisticky vyhledávaném městečku Kašperské Hory. V našem podniku nabízíme služby týkající se ubytování a stravování , převážně pro turisty, rodiny s dětmi, sportovní nadšence a všechny, které okouzlila krása okolní přírody. V zimních měsích je pak pro lyžaře , snowboardisty a hlavně děti k využití SKI Areál Kašperské Hory, dále pro milovníky bílé stopy jsou připraveny běžecké tratě napojující se na tratě do centrální Šumavy. Od jara slouží Šumavská příroda jako útočiště pro řidiče jednostopých vozidel , jednak pro motorkáře, ale hlavně pak pro cyklisty, ktěří mají možnost zvolit si některou z nesčetně cyklistických tras. Pro tyto účely máme k dispozici úschovnu kol, lyží a dalších sportovních potřeb. Pokoje jsou vybaveny WC, sprcha, TV, WiFi, mini lednička. Penzion nabízí celkem devět pokojů, 24 lůžek.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI