Penzion Zlatý Lev - Puclice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Zlatý Lev Vám nabízí kvalitní ubytování v lokalitě domažlického kraje v obci Malý Malahov, v krásné přírodě s bohatou nabídkou služeb pro aktivní dovolenou (sauna, masáže atd.) i pro příjemné posezení (bar, venkovní krb s grilem). Vhodný pro rodinnou a individuální dovolenou, ubytování jak krátkodobé, tak dlouhodobé. Restaurace penzionu Zlatý Lev Stylová restaurace se nachází v přízemí našeho penzionu, nabízí možnost snídaní, obědů a večeří. Kapacita restaurace je 54 míst.

ZÁMEK HORŠOVSKÝ TÝN:

Horšovský Týn, původně v Čechách ojedinělá gotická falc pražských biskupů a arcibiskupů a poté sídlo významného rodu pánů z Ronšperka, byl ve druhé polovině 16. století rodem Lobkoviců přestavěn na neméně skvělý renesanční zámek. Dnešní zámek Horšovský Týn v sobě nejen snoubí honosnou renesanční architekturu s prvky baroka získanými za Trautmannsdorfů, ale obsahuje i pozoruhodné zbytky rané gotiky francouzsko – burgundského typu, jejichž vyvrcholením je mimořádně cenný interiér kaple Nejsvětější Trojice v patře bývalé hradní věže. Prohlídku horšovskotýnského zámku, kterou lze doplnit např. o návštěvu nedalekých Puclic s pozoruhodnou tvrzí, lze bezpochyby doporučit každému.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI