Penzion Ztracenka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Hospůdka Ztracenka a penzion jsou novostavby, vybudované podle staré  šumavské architektury. Penzion se skládá ze dvou apartmá o rozloze 31,32 m². Apartmá jsou stavebně totožná a vybavení je téměř stejné. Každé apartmá se skládá z kuchyňky, 2 ložnic a koupelny. V kuchyni  se nachází krb, kterým je celé apartmá vytápěno. K uchyně je plně vybavená včetně elektrického sporáku s troubou, lednice a mikrovlné trouby. Ložnice  jsou oddělené. Ve větší ložnici jsou 3 postele, v menší ložnici jsou 2 postele .V každé z ložnic je umístěna skříň. Koupelna  je vybavena sprchovým koutem a toaletou. Koupelnu je možno dodatečně vytápět elektrickým topením. Hospůdka Ztracenka a penzion  se nacházejí v obci Břetětice, v překrásné šumavské přírodě. Zdejší terén je vhodný zejména pro pěší -, cyklo-, případně hipoturistiku.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI