Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko Máj

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko Máj
Znovuobjevený klenot západních Čech

Hledáte ideální místo pro školu v přírodě, relaxační pobyt nebo firemní akci? Tak neváhejte a navštivte rekreační středisko Máj, které se nachází v malebné krajině u městečka Plasy, cca 25 km severně od Plzně. Nabízí příjemné ubytování, kvalitní sportovní zázemí, domácí kuchyni a celou řadu dalších služeb za příznivé ceny.

RS Máj

Lokalita:

RS Máj se nachází v malebné přírodě chráněné krajinné oblasti u městečka Plasy, pouhých 25 km od Plzně.

Ubytování:

Celková kapacita areálu je 260 lůžek. Ubytování je pro Vás připraveno ve čtyřech zděných budovách se sprchami a vlastním sociálním zařízením a ve 40 čtyřlůžkových chatičkách. Všechny prostory se dají v případě špatného počasí vytápět.

Sportovní zázemí:

Čeká na Vás kvalitně vybavený sportovní sklad a sportoviště všeho druhu – velké a malé fotbalové hřiště, volejbalové a nohejbalové kurty, beachvolejbalový kurt, pingpongové stoly, stolní fotbálek, šipky a ruské kuželky.

Typy akcí:

Areál je vhodný pro školy v přírodě, dětské tábory, školní výlety, sportovní soustředění, firemní akce, rodinné oslavy či dovolené.

Termíny:

Rekreační středisko je v provozu od dubna do října.

Cena:

Konečná cena se odvíjí od délky acke, počtu účastníků a poskytovaných službách. Základní cena pro osobu za noc a plnou penzi se pohybuje mezi 235 – 350 Kč. Neváhejte nás však pro konkrétní nabídku kdykoliv kontaktovat, vše záleží na společné domluvě.

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Darina Reitmajerova
Darina Reitmajerova (nepřihlášený) 24. Červenec 2013 - 21:49
Počet hlasů: 822
Dobry den, mohli bychom si u Vas rezervovat 1 misto pro nas stan v terminu od 3.- 7.8.? Jsme rodina 2 dospeli, 2 deti. Prosim o kratke prepotvrzeni a uvedeni priblizne ceny. Dekuji Reitmajerova
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI