Sport Horal

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme příjemné a stylové ubytování pro nenáročné v nově rekonstruované šumavské chalupě ve dvou pokojích s celkovou kapacitou 6 osob. Ubytování se nachází na okraji obce Kašperské Hory takřka na hranici Národního parku Šumavy. Horalovo ubytování je vhodné pro milovníky přírody, cyklisty, lyžaře ale také rodiny s dětmi. Horalovo ubytování je tvořeno dvěma pokoji s vlastním sociálním zařízením (na každém pokoji sprcha a wc), společenskou místností a dále vstupní halou s možností přípravy snídaní. V celém objektu je dostupný internet přes wifi síť. U objektu je možné parkování aut a nabízíme také prostor pro umístění kol. Horalovo ubytování je spojeno také s naší kreativní dílnou, kterou je možno v průběhu vašeho pobytu využít za zvýhodněnou cenu. Po předchozí dohodě nabízíme také možnost hlídání dětí s programem (nutno objednat při rezervaci ubytování).

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI