Sport penzion - Železná Ruda

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám příjemné ubytování v malém rodinném penzionu. Náš penzion se nachází v Železné Rudě, nejznámější turistické oblasti západní Šumavy, 4 km od státní hranice se SRN. Ubytování poskytujeme ve dvoulůžkových pokojích, s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV + SAT a Wifi připojení. Okna všech pokojů jsou situována do klidné zahrady. Naši hosté mohou celodenně využívat zařízenou kuchyňku s útulnou společenskou místností. Parkoviště je na vlastním pozemku před penzionem. K dispozici je upravená zahrada s terasou a s posezením. V letních měsících oceníte možnost osvěžení ve venkovním bazénu. Večery Vám může zpříjemnit grilování na terase s krbem.
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zimní dovolená:

Nejbližší sjezdovka „Belvedér“ je vzdálena 300 m od penzionu, je dlouhá 1 km a je vhodná pro rodiny s dětmi. Ideální pro rodinné lyžování je i lyžařský areál Samoty vzdálený od nás necelých 400 m, kde je k dispozici také snowtubing. Nedaleko je i areál Nad nádražím. Další lyžařské středisko Špičák (1.202 m.n.m.) se nachází necelých 2 km od Železné Rudy. Zkušení lyžaři přivítají blízkost atraktivního německého střediska Grosser Arber (1456 m n.m.) vzdáleného od nás 6 km.

Železná Ruda je také ideální výchozí bod pro běžkaře, V okolí je množství upravovaných tratí (okolo 70 km) a to nejen na české, ale i na bavorské straně Šumavy.

Železná Ruda patří k největším střediskům zimních sportů v Čechách. V celé oblasti je 25 km sjezdových tratí různých stupňů obtížnosti a 29 vleků s kapacitou 15 000 osob za hodinu. Sjezdové areály rozšiřují nabídku o snowparky a lyžařské školy. Část tratí je uměle zasněžována.

Letní aktivity:

Ideální výchozí místo pro cykloturistiku (trasy pro začátečníky i náročné cyklisty), četné turistické stezky, nejnavštěvovanější místa v okolí - Černé jezero, Čertovo jezero, jezero Laka, Prášilské jezero, rozhledna Poledník a Pancíř, hraniční přechod Železná Ruda. Houbaření a sběr lesních plodů. V letních měsících jezdí ze Železné Rudy ekologický autobus po celé Šumavě a navazuje na spojení po Bavorském národním parku.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI