Statek česká lípa

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Zrekonstruovaný Statek česká lípa s restaurací a penzionem v obci Myslovice u Klatov navazuje na historii pohostinství, které zde bylo provozováno v letech 1932 - 1945. V penzionu je 39 lůžek v 15 pokojích, z kterých 2 jsou plně bezbariérové. Pro hosty je k dispozici plně oplocené parkoviště, které pojme 40 vozidel včetně 3 parkovacích míst pro vozíčkáře. Budova je kompletně nekuřácká, vybavená klimatizací, rekuperací vzduchu, full HD projekcí, vysoce kvalitním nezávislým ozvučením a možností bezplatného přístupu na internet. K dispozici je pro naše hosty připravena terasa s kapacitou 44 míst. K ubytování lze za příplatek objednat: polopenze – večeře podávaná jako tříchodové menu s výběrem ze dvou hlavních chodů, plná penze – oběd podávaný jako dvouchodové menu a večeře podávané jako tříchodové menu s výběrem vždy ze dvou hlavních chodů.

 

Vybavení jednotlivých pokojů:

jednolůžkové pokoje jsou vybaveny 140 cm lůžkem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny 160 cm dvoulůžkem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem třílůžkové pokoje jsou mezonetové, kde se ve spodním patře nachází 90 cm lůžko a vlastní koupelna se sprchovým koutem, v horním patře je pak 160 cm dvoulůžko čtyřlůžkové pokoje jsou mezonetové, v každém patře je 160 cm dvoulůžko a ve spodním patře je vlastní koupelna se sprchovým koutem

Sportovní vyžití

V areálu Statku česká lípa naleznete malebný rybníček, v kterém je možno po domluvě na recepci rybařit.
Pro naše hosty je k dispozici půjčovna trekingových kol.

[ Specifikace kola zde ]

  • Vlastní kola je možno uschovat v kolárně, která je součástí objektu.
  • k dispozici 3 fotbalová hřiště
  • k dispozici 3 volejbalová / nohejbalová hřiště
  • k dispozic 2 tenisové kurty

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI