Tábořiště Annín

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Annín - Tábořiště na Šumavě

Naše tábořiště je příjemné romantické místo uprostřed lesů na břehu Otavy. Jeho historie sahá do šedesátých let. Dnes patří k nejkrásnějším z přírodních tábořišť na Šumavě. Najdete ho pod silnicí na pravém břehu řeky necelých 6 km od města Sušice směrem na Kašperské Hory.

Tabořiště je vhodné zejména pro rodiny s dětmi, vodáky, houbaře i rybáře.

Nabízíme ubytování v čtyřlůžkových chatkách; pokud si přivezete vlastní stan či karavan, můžete použít elektrickou přípojku. Občerstvení s grilem a krytou venkovní terasou má běžný sortiment nápojů a pamlsků, podle možnosti vám uvaříme i polévky nebo guláš.

K dispozici jsou umývárny, sprchy s teplou vodou a WC. Je tu i hřiště využitelné např. na volejbal.

Zajišťujeme zapůjčení lodí a kol. V okolí tábořiště vás turistické a cykloturistické trasy i hustá síť neznačených cest zavedou do malebné pošumavské krajiny. Snadno dostupný je obchod smíšeným zbožím (Dlouhá Ves, pěšky asi dvacet minut). Nedaleko tábořiště je stanice autobusu s přímým spojením např. na Horskou Kvildu, do Sušice a do Prahy.

Galerie
Ceník
Osoba40,-
Děti do 12 let20,-
Stan70,-
Obytné auto140,-
Auto40,-
Moto30,-
Elektrická přípojka80,-
Chata 4 osoby600,-
Poplatek obci za den10,-
Peszdarma
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Vodácké tábořiště na Otavě

Nádherné srdce Šumavy

Okolí tábořiště je velice příjemné na vycházku a tůry, jak pro seniory tak pro rodiny s dětmi, pro cyklistické vyjížďky i pro náročné.

Pro okolí Sušice je typická pěší turistika, cykloturistika, vodní turistika a hipoturistika. Sušice je jedním z východisek do oblasti centrální Šumavy. Leží v předhůří Šumavy na křižovatce turistických tras a na okraji Národního parku Šumava. Variant výletů na Šumavu je opravdu mnoho a jistě se stanou nezapomenutelným zážitkem.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI