Ubytování U Chlebovníků

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační dům se nachází v okrajové části obce Soběšice u Sušice, která leží v klidném šumavském podhůří mimo frekventované trasy, poblíž jihozápadní hranice České republiky s Německem. Je obklopena šumavskými lesy s možností turistiky, houbaření a cyklistiky po vyznačených cyklostezkách. Ubytování max. 10 osob. Spol.místnost (1x2l.), pokoj A (1x2l.+2p.), pokoj B (1x2l.+2p.). Objekt je nově zrekonstruovaný a jeho prostorné podkroví je k dispozici ubytovaným klientům (v přízemí objektu jsou prostory majitele, v letním období při době pobytu klientů jsou nevyužity, v topném období jsou využívány dle potřeby pro obsluhu vytápění objektu). Dům je obklopen velkou zahradou s prostornou terasou, ideální prostor pro Váš odpočinek s možností grilování ..(přenosný gril, zahradní nábytek..).

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

KOUPÁNÍ:

Žihobce – areál s venkovním bazénem, tenisové hřiště (5 km), Strašice – přírodní koupaliště (5 km), Sušice – bazén, řeka (18 km), Horažďovice – krytý bazén s tobogánem (17 km), Srní – krytý bazén (20 km), Strakonice - plavecký stadión, krytý bazén, letní areál (36 km)

LYŽOVÁNÍ:

Hartmanice – lyžařský vlek (24 km), Nezdice – vlek (6 km), Kašperské Hory – zimní středisko (12 km), Srní – středisko (20 km), Modrava – středisko (30 km)

VÝLETY:

Sušice – muzeum a chata s rozhlednou Svatobor, Javorník – nová rozhledna, Velhartice – hrad, Železná Ruda – muzeum, Rabí – zřícenina hradu, Nýrsko – zřícenina hradu, Klenová – hrad, zámek a galerie, Kašperské Hory – muzeum, hrad Kašperk, Chudenice – zámeček, Národní park Šumava, Německo
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI