Apartman Prag

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Solidní ubytování blízko centra Prahy.Je možnost vlastního vaření,parkování i komfortu *** třídy za 500,- Kč na osobu a den (18 Euro).Apartmány A 2, A 3, A 3+1 jsou vybaveny single kuchyňkou, nádobím, chladničkou, Tv i Sat,ložnice dvoulůľkové i 3+1 lůžkové.

Doprava do ANDEL CITY trvá 4 minuty.V dosahu je 2 x BUS a 6 linek TRAM. Stanice autobusu je vzdálena 120m, restaurace 200m. Zajiąšujeme transfery z nádraží (10 aľ 20 min), z letiště 25 min. v ceně 300,- Kč. Další informace a mapku zašleme e-mailem. Je možnost objednat si snídaně od kvalifikované kuchařky s donáškou na pokoje. Úklid a mytí nádobí necháte na nás a čeká Vás pěkná dovolená v centru Evropy.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI