Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

A.V. Pension Praha

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

A.V. Penzion Praha - luxusní ubytování s bazénem

A. V. Pension Praha, příjemný útulný rodinný penzion, nabízí ubytování rodinám i obchodníkům v klidné vilové čtvrti jen pár minut od stanice metra Chodov, s výborným spojením do centra Prahy. Pro naše hosty máme k dispozici osm dvou až tří-lůžkových pokojů. Zkušenosti a hodnocení našich hostů najdete na internetových stránkách TripAdvisor, Bed and Breakfast, Bed and Breakfast World nebo v Lonely Planet pro střední a východní Evropu. Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, WiFi, budíkem, fénem, varnou konvicí s hrnečky, kávou a čajem, na přání barevným televizorem se satelitem. V některých pokojích možnost klimatizace.

 

Všechny pokoje jsou vybaveny:

 • minibarem
 • Wi-Fi připojením na Internet
 • budíkem
 • fénem na vlasy
 • varnou konvicí s hrnečky
 • kávou a čajem
 • na přání LCD televizí se satelitem
 • ve většině pokojů klimatizace.

 

- Snídaně podáváme formou švédského stolu
- V letním období je v zahradě k dispozici pro osvěžení bazén a posezení na terase.
- Parkování je možné před objektem v ulici Malebná, nebo v blízkých hlídaných garážíchP+R v obchodním Centru Chodov.

* V zimní sezoně možnost zvýhodněného dlouhodobého ubytování. Nabídka se týká pokojů 7 a 8. Neváhejte proto s rezervací.

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Centrum Chodov

V budoucnu by Centrum Chodov mělo být rozšířeno o další 2 etapy, zahrnující obchodní, kancelářské i rezidenční plochy a také další podzemní garáže. Po dokončení všech etap také vznikne nové náměstí, které se stane přirozeným centrem celé lokality.

 

Chodovská tvrz

Nedaleko najdete historickou kruhovou budovu - stavbu ze 13. století - Chodovská tvrz, kde je koncertní sál, galerie a restaurace. Chodovská vodní tvrz je nejvýznamnější památka na Jižním Městě.

Po poslední opravě v letech 1985–1990 slouží tvrz jako kulturní dům a obřadní síň Prahy 11. Pořádají se zde koncerty převážně vážné hudby. Sídlí zde i galerie.

 

Restaurace

V okolí našeho domu se nachází několik výborných restaurací, kde se dá dobře a levně povečeřet, např. Vinárna U PapežůRestaurace na Rychtěnekuřácká vinařská restaurace Pavlovín.

 

Aquapalace Čestlice

V Aquaparku Čestlice najdete rozsáhlý saunový svět, který tvoří komplex celkem čtrnácti různých druhů saunových kabin, dále moderní, plně klimatizované dvoupodlažní fitness centrum a v Aquapalace Balneo & Medical Praha si můžete dopřát rehabilitace . Nechybí ani restaurace a bary.

 

Galerie Cesty ke Světlu

Hudebně obrazová fantazie vytvářená projekcí a prolínáním unikátních kompozic obrazů Z. Hajného a kosmických snímků z Hubbleova i pozemských dalekohledů.

Ojedinělost programu spočívá v nekonečném a prakticky neopakovatelnémpočtu kosmických vizí, které jsou při každé další projekci novéa návštěvník má tak možnost shlédnout vždy jinou variantu programu.

 

Kunratický les

Na západním okraji lesa (blízko Institutu klinické a experimentální medicíny) fungují dvě restaurace:

 • U krále Václava IV
 • Na tý louce zelený - které ke Kunratickému lesu již dlouho neodmyslitelně patří.

V oblasti se pořádá každoročně velký běžecký přespolní závod zvaný Velká kunratická, který se běhá vždy v listopadu v jihovýchodní části lesa. Pro závod (v mužské kategorii) jsou charakteristická 3 prudká stoupání a 3 přeběhy Kunratického potoka.

 

 

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI