Chatový kemp Na Šancích

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 

Informace

Popis

Vítejte v Areálu Na Šancích v Praze

Sportovní areál a kemp s chatami Na Šancích se nachází v příjemném prostředí lesoparku u Hostivařské přehrady v Praze 15, kde můžete využít své sportovní nadání například v tenisu, fotbalu, plážovém volejbalu, nebo si můžete jen tak posedět v pohodové atmosféře naší restaurace s letní terasou. Po všech sportovních aktivitách je pro Vás připravena útulná restaurace s letní terasou, víkendovým grilováním venku v přírodě, kde určitě zapomenete na každodenní stereotyp zrychleného života i na to, že jste vlastně v Praze.

Pro sportovní družstva, studentské zájezdy, fotbalové týmy... je možné zajistit v našem areálu soustředění, turnaje či společenské akce, nebo soukromé párty. Sportovním klubům umožňujeme soustředění, sportovní kempy s plnou penzí, včetně celého areálu.

Sportoviště v kempu

Hosté areálu mají k dispozici fotbalové, beachvolejbalové, volejbalové a nebo nohejbalové hřiště a rodinami velice oblíbený minigolf.

Pro nejmenší jsou tu dětská hřiště. Připravujeme půjčovnu koloběžek pro malé i velké.

Hry a zábava pro děti

Areál nabízí velmi mnoho bezpečných atrakcí pro děti od 2 do 10 let (několik pískovišť, hrací síťě na šplhání, skluzavky, houpačky, prolézačky).

Cyklistika v okolí kempu

Areál je ideálním výchozím bodem pro cyklistické výlety do okolí pro silniční, trekingová i horská kola.

Dle Vašich dispozic můžete volit libovolnou obtížnost trasy. Vždy Vám bude odměnou vyjížďka krásnou přírodou.

Turistika v kempu Na Šancích

Okolní malebná příroda přímo vybízí k procházkám, ke kterým můžete využít značené turistické trasy.

 

Parkování je pro Vás v celém areálu zdarma!


Chatky v areálu

V letním období můžete využít kapacitu 60ti lůžek v 10ti rekreačních chatičkách. K těmto krásným dřevěným chatkám jsme pro Vás zbudovali nové společné sociální zařízení se samostatnými sprchovými kouty a toaletami.

Hotel v areálu

Ať už hledáte krátkodobé nebo dlouhodobé pěkné a cenově přijatelné ubytování v Praze, neprohloupíte, když se na nás obrátíte.Určitě se Vám v hotelu Na Šancích bude líbit. Levný hotýlek na Praze 10 je velice oblíbený a využívaný a to jak vzhledem k příjemné ceně ubytování, tak i dobré poloze v zelené a klidné části Prahy. V areálu můžete využít vlastní veliké parkoviště, které je poskytováno v rámci ubytování zdarma.

Dvě samostatné hotelové budovy nabízí ubytování ve 22 moderně vybavených, dvoulůžkových a trojlůžkových pokojích, každý s vlastním sprchovým koutem a toaletou. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem. V jednom z hotelových domů pro Vás máme připraveny dva bezbariérové trojlůžkové pokoje.

Kapacita hotelového ubytování

 • 16 dvoulůžkových pokojů
 • 4 trojlůžkové pokoje s možností přistýlky
 • 2 bezbariérové trojlůžkové pokoje

 


 

Sportovní aktivity

Nohejbal

Pro milovníky tradičního českého sportu je připraven kurt s umělým povrchem a osvětlením. Hráčská sezóna začíná každým rokem 1.května a končí 30. září.V případech vyhovujícího počasí můžeme kurty pro hráče zpřístupnit před oficiálním začátkem i po konci sezóny. V těchto termínech si můžete přijít zahrát již od 8. hodiny ranní a hrát můžete až do deseti hodin večer. Při nutnosti večerního hraní s umělým osvětlením účtujeme příplatek 50,- Kč/hod. Ke hře Vám zapůjčíme síť a míč.

Beach volejbal

Letní písková pláž a v Praze!!!!!!!!

To je plážový volejbal ve sportovním areálu Na Šancích. Náš kurt je situován v zeleni, ve velmi klidném a přijemném prostředí. Je pravidelně udržován. Kdokoli bude chtít může využít umělého osvětlení kurtu k atraktivním večerním zápasům.Samozřejmě můžete využít možnost dlouhodobé rezervace na letní sezonu. Hráčská sezóna začíná každým rokem 1.května a končí 30. září. Případech vyhovujícího počasí můžeme kurty pro hráče zpřístupnit před i po oficiálním začátku, či konci sezóny.

V těchto termínech si můžete přijít zahrát již od 8. hodiny ranní a hrát můžete až do deseti hodin večer. Při nutnosti večerního hraní s umělým osvětlením účtujeme příplatek 50,- Kč/hod. Ke hře Vám v rámci ceny zapůjčíme síť a míč.

Tenis

V našem areálu máte možnost si zahrát i tenis.

Fotbal

V rámci Vašich rekreačních, či sportovních pobytů Vám můžeme nabídnout k využití fotbalové hřiště s umělým povrchem III.generace.Využit herní plochu můžete samozřejmě i samostatně, nemusíte být u nás ubytováni.

Na toto hřiště jsme obdrřeli certifikát UEFA, proto zde můžete uspořádat oficiální fotbalové zápasy, či turnaje. V rámci využití hřiště máte samozřejmě možnost použít zázemí šaten a sprch. Hrací plocha hřiště: 95,4 m x 55 m.

Minigolf

V našem areálu máte také možnost dobře se pobavit při minigolfu. V krásném přírodním golfovišti je Vám k dispozici 21 kvalitních drah.

Dominantou celého minigolfového areálu je rybníček s fontánou, u níž můžete posedět pod slunečníky a objednat si teplé i studené nápoje, točenou zmrzku, zmrzlinové poháry, dortíky, chuťovky........

 

Naší prioritou je Vaše spokojenost! Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 


Tipy na kempy Praha a okolí


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Chatky ceník

 • 4 osoby do jedné chatky za cenu: 1 den - 800,-Kč, víkend 1 600,-Kč tři a více dní  700,- Kč/ den
 • přistýlka 70,-Kč/noc
 • možné ubytování na týden - od soboty do soboty

Hotel ceník

Ceník ubytování včetně snídaně

 • Dvoulůžkový pokoj:základní cena 900 ,-  osoba/noc
 • Dvoulůžkový pokoj:základní cena 1100 ,- 2 osoby/noc
 • Trojlůžkový pokoj: základní cena 1500,- 3 osoby/noc

Ceny jsou konečné včetně místních poplatků.


 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Helena Vodrášková
Helena Vodrášková (nepřihlášený) 31. Květen 2017 - 17:10
Počet hlasů: 869
Do kempu jsem se opakovaně psala rezervaci a to jak loni, tak i letos a pořád se mi nikdo neozýval. Asi mají hostů dost, tak nám nezbývá nic jiného, než si najít jiný kemp, kde s námi budou komunikovat
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

Okolí

 

Hostivařský lesopark a hostivařská přehrada

vznikla v 60. letech minulého století jako rekreační zázemí pro velkou část obyvatel Prahy.

V lesoparku se nachází velké množství dětských herních prvků, altánů a laviček. Územím prochází značená turistická stezka, naučná stezka „Povodím Botiče“ a řada cyklotras.

V lesoparku jsou také značené trasy pro jízdu na koních. V západní části lesa (Chodov) se nachází hájovna se zookoutkem a rybníčkem pro vodní ptactvo. Známé je koupaliště na břehu Hostivařské nádrže s písečnými plážemi a návštěvnost je zde skutečně vysoká.

 

Hostivařský lesopark je ideálním místem k relaxaci, aktivnímu pohybu a zábavě. Pokud chcete trávit volný čas sami, s rodinou nebo přáteli, v klidné lokalitě na dosah z celé Prahy, pak je náš areál a Hostivařská přehrada přesně, co hledáte.

Je to největší vodní plocha v Praze.

zdroj: Wikipedie

prehrada

 

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 2

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI