GJ Residence Na Vinohradu

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

GJ Residence Na Vinohradu je rodinný B & B, která začala poskytovat služby B & B Na začátku roku 2006 jsme se nachází na pravém břehu řeky Vltavy v klidné části města "Braník". B & B se nachází pouhých 5 minut chůze od tramvajové zastávky a odtud je to jen 15 minut jízdy tramvají od centra (více přímých linek). Všechny naše pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny s vlastní koupelnou, toaletou a vysoušečem vlasů. Všechny pokoje jsou plně pokryty vysokorychlostním připojením k internetu přes WIFI a kabel (zdarma). Všichni naši hosté jsou s vlastním PC jako zařízení s přístupem na internet, které mohou poskytovat služby, jako je webový prohlížeč, předpověď počasí a mnoho dalších (zdarma). Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem (ala carte, nebo upgrade). Poskytujeme také bezplatné parkovací místo pro všechny naše hosty.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI