Husův dům

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

obracíme se k Vám jako noví provozovatelé Church pensionu v prostorách Husova domu, který jsme od zástupců ČCE převzali do správy 1. prosince 2004. Doufáme, že v naší práci budeme schopni navázat na tradici dobrých služeb zajišťovaných bývalými provozovateli pensionu, manželi Štorkovými, kteří po dvaceti letech spolupráce s vedením církve a Jeronýmovou Jednotou při budování tohoto penzionu odešli na zasloužený odpočinek. Věříme, že Vy, kdo se v Husově domě v budoucnu ubytujete, budete odjíždět s pocitem spokojenosti a hezkými vzpomínkami, jak to bývalo zvykem i dříve a těšíme se na shledanou.

Penzion se nachází v blízkosti Václavského náměstí, Starého Města i Karlova náměstí.
K hlavnímu nádraží pěšky je to asi 15 minut, ke stanici metra 5 minut, ke stanici tramvaje ve Vodičkově ulici 2 minuty pěšky. Kousek odsud je Jungmannovo náměstí, Betlémská kaple, Kostel sv. Martina ve zdi, nedaleko je Karlův most i židovská čtvrť. Divadla, koncertní sály a nákupní možnosti v těsné blízkosti. V současnosti je zde 22 pokojů a 56 postelí.

Všechny pokoje jsou s tekoucí pitnou studenou a teplou vodou.
Sprchy a WC jsou na chodbách.
2 kuchyňky pro přípravu čaje a 2 malé jídelny /možnosti přednášek/.
WIFI zdarma
Výrazně zvýhodněné ceny za ubytování jsou od 1.12.-21.12. a od 6.1. do konce měsíce února
Rádi Vám zprostředkujeme za výhodné ceny průvodce po Praze, okružní jízdy, vyjížďky lodí, lístky na vybrané kulturní programy ( černé divadlo, loutkové divadlo, koncerty-např. v kostele u sv.Martina ve zdi), rezervace míst v restauracích různých cenových kategorií, přednášky,

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI