Husův dům

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

obracíme se k Vám jako noví provozovatelé Church pensionu v prostorách Husova domu, který jsme od zástupců ČCE převzali do správy 1. prosince 2004. Doufáme, že v naší práci budeme schopni navázat na tradici dobrých služeb zajišťovaných bývalými provozovateli pensionu, manželi Štorkovými, kteří po dvaceti letech spolupráce s vedením církve a Jeronýmovou Jednotou při budování tohoto penzionu odešli na zasloužený odpočinek. Věříme, že Vy, kdo se v Husově domě v budoucnu ubytujete, budete odjíždět s pocitem spokojenosti a hezkými vzpomínkami, jak to bývalo zvykem i dříve a těšíme se na shledanou.

Penzion se nachází v blízkosti Václavského náměstí, Starého Města i Karlova náměstí.
K hlavnímu nádraží pěšky je to asi 15 minut, ke stanici metra 5 minut, ke stanici tramvaje ve Vodičkově ulici 2 minuty pěšky. Kousek odsud je Jungmannovo náměstí, Betlémská kaple, Kostel sv. Martina ve zdi, nedaleko je Karlův most i židovská čtvrť. Divadla, koncertní sály a nákupní možnosti v těsné blízkosti. V současnosti je zde 22 pokojů a 56 postelí.

Všechny pokoje jsou s tekoucí pitnou studenou a teplou vodou.
Sprchy a WC jsou na chodbách.
2 kuchyňky pro přípravu čaje a 2 malé jídelny /možnosti přednášek/.
WIFI zdarma
Výrazně zvýhodněné ceny za ubytování jsou od 1.12.-21.12. a od 6.1. do konce měsíce února
Rádi Vám zprostředkujeme za výhodné ceny průvodce po Praze, okružní jízdy, vyjížďky lodí, lístky na vybrané kulturní programy ( černé divadlo, loutkové divadlo, koncerty-např. v kostele u sv.Martina ve zdi), rezervace míst v restauracích různých cenových kategorií, přednášky,

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI