Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp Žižkov Pražačka

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme Vám příjemný pobyt v kempu, který je ze všech typů tohoto ubytování v Praze nejblíže historickému centru hlavního města.

Kemp a hostel v pražské části Žižkov je od roku 1990 v majetku a správě neziskové sportovní organizace SARA. Je situován 10 minut od centra Prahy a je snadno dosažitelný městskou hromadnou dopravou nebo pěšky. Z kempu se naopak snadno a rychle se dostanete tam kam potřebujete.

Recepce je otevřena od 9.00 do 20.00. Funguje zároveň jako informační centrum a místo, kde si můžete zakoupit mapy nebo jízdenky na MHD.

K dispozici vám jsou tramvajové spoje ze zastávky Vápenka (č. 9,16 nebo noční tram č. 58). Ty vás snadno dopraví do zastávek jako jsou Václavské náměstí, Karlovo náměstí, Národní Divadlo, Újezd, Hradčanká. Odtud už je to kousek na Pražský hrad. Nejbližší zastávka metra Palmovka (trasa B) je vzdálena pouze dvě stanice tramvají č. 1. Autobus č. 133 vás odveze z nedaleké zastávky Biskupcova přímo na Staroměstké náměstí.

Do centra si můžete udělat i pěší výlet přes malebný park na kopci Vítkov, na kterém stojí majestátní socha vojevůdce Jana Žižky z Trocnova. Vítkov vám nabízí ojedinělý pohled na Prahu. Co se týká výhledu snadno dostupný z kempu je i nedaleká Žižkovská věž. Z její vyhlídkové části budete mít celou Prahu jako na dlani.

Ve sportovním areálu, v jehož spodní části se kemp i hostel nachází, máte možnost provozovat řadu sportovních aktivit. Od tenisu, plážového volejbalu, basketbalu po plavání ve venkovním vyhřívaném bazénu.

Jelikož se kemp nachází v pražské čtvrti Žižkov, v okolí naleznete řadu příjemných restaurací a pizzerií, klubů, barů a hospůdek, ale i obchodů s potravinami a bankomaty.

Máte možnost strávit vaše dny volna na poklidném a příjemném místě v zeleni stromů, ukrytém v srdci Prahy - ve městě s magickou atmosférou, dávnou historií prolínající se s moderní architekterou a tepajícím nočním životem.

Další kempy v oblasti Praha a okolí naleznete zde

 

Galerie
Ceník

KEMP

CZK/night

dospělá osoba

150,-

děti do 10 let

110,-

auto

130,-

karavan

250,-

auto+příves

280,-

autobus

350,-

motocykl

120,-

stan pro 2-3 osoby

130,-

rodinný stan

160,-

elektřina

150,-

včetně ubytovacích poplatků

HOSTEL

CZK/noc/osoba

1jednolůžko/2lůžkový pokoj

450,- /390,-

3lůžkový pokoj

370,-

4lůžkový pokoj

350,-

4lůžkový pokoj*

300,-

parkoviště**

100,-

parkoviště***

250,-

*sociální zařízení na chodbě hostelu

**platí pouze pro hostelové hosty

***ostatní

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

SPOLEČENSKÉ AKCE -NAROZENINOVÉ OSLAVY – SVATBY – SRAZY – RODINNÉ VÍKENDY - FIREMNÍ AKCE - SPORTOVNÍ AKCE - ŠKOLA GRILOVÁNÍ – PIKNIKY- KONCERTY – PROJEKCE

- k dispozici je vám zelená zahrada v centru Prahy s vynikající dopravní obslužností, ubytováním v kempu nebo hostelu, parkovištěm, sportovišti a vyhřívaným bazénem v areálu

- LETNÍ BAR s obsluhou, točená piva, limonáda a zmrzlina, catering, samoobslužné grilování na otevřeném ohni, vyhřívané party stany, živá i reprodukovaná hudba, výzdoba, doprava, foto a video

- náš team spolupracuje s profesionálními dodavateli a personálem

CO NABÍZÍME

Kempová a hostelová recepce je pro hosty otevřena od 9.00 do 20.00. V případě pozdního příjezdu či komplikací volejte včas na +420 607 296 507 . Mluvíme česky a anglicky. Naše recepce zároveň funguje jako informační centrum a místo, kde si můžete zakoupit mapy nebo jízdenky na Městkou hromadnou dopravu.

nabidka.JPG V našem kempu se můžete ubytovat s jakýmkoliv typem dopravního prostředku. 80 míst pro stany a karavany jsou v blízkosti elektrických přípojek, k dispozici je napojení na zdroj pitné vody a výpust pro chemické nádrže z karavanů. Všechna místa jsou v bezprostřední blízkosti toalet a koupelen, jelikož jsou umístěny v budově uprostřed areálu.

V této budově je umístěna i kempová kuchyň. Zde jsou vám k dispozici ledničky, sporáky, automat na kávu, rychlovarné konvice a pračka. Zároveň zde naleznete místnost na sušení prádla.

V prvním patře budovy se nachází hostel, který nabízí dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje. Některé pokoje mají vlastní koupelnu, ty za nižší cenu mají nově zrekonstruované koupelny a toalety na chodbě. K dispozici ubytovaným je hostelová kuchyňka a v případě nepříznivého počasí společenská místnost. Hostel vám nabízí příjemné, bezpečné a čisté zázemí.

Hosté mohou využít úschovnu zavazadel nebo parkovací místa v areálu kempu. Okolí kempu se nachází v modré městské zóně, proto vám parkování zde nedoporučejeme. Hrozí vám odtažení vašeho vozidla policií.

V případě zájmu vám bude po ubytování na recepci sděleno přístupové heslo k wi-fi připojení, které má dosah téměř v celém areálu kempu. Internet je pro naše návštěvníky zdarma.

V kempu máme vyhrazené místo i pro větší turistické skupiny, skautské a jiné tábory, se kterými máme dobré zkušenosti. Pokud máte zájem si toto místo zarezervovat, neváhejte nás včas kontaktovat.

Celý objekt a areál je oplocen a hlídán po celou noc!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI