Pension Aarnest

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování Praha Aarnest je situován v centru Prahy, 10min chůze od Václavského náměstí. V nabídce ubytování Praha Ubytování Aarnest je pět prostorných pokojů. Kapacita našeho ubytování Praha Aarnest je až 16 lůžek. Nabízíme krátkodobé ubytování Praha (od jedné noci po několik měsíců). Kapacita našeho ubytování Praha - Aarnest: max. 16 lůžek – 5x atraktivní prostorné pokoje (jednolůžkové, dvoulůžkové i vícelůžkové), koupelna, WC, terasa, lednice, na požádání kávovar. Rozumné ceny našeho ubytování Praha dle sezóny. Při Vašem ubytování Praha - Aarnest u nás - možnost bezpečného parkování v hlídaných garážích. Veškeré služby v blízkosti našeho ubytování Praha - Aarnest. Zajišťujeme ubytování Praha i v jiných ubytovacích kapacitách (hotely, Ubytování, apartmány, ubytování v soukromí).
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI