Pension Corto

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Penzión Corto se postará o všechny hosty, od individuálních turistů po rodiny a malé skupiny. Pokusíme se uspokojit vaše potřeby a nalézt pro vás ten pravý pokoj. Máme jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Máme pokoje v prvním poschodí a také v pátém patře, ktere se nacházejí v našem nově zrekonstruovaném podkrovní. Pokoje v prvním poschodí mají výhled na rušné tradiční „Svatohavelské tržiště“, zatímco pokoje v pátém patře nabízejí úžasnou vyhlídku na okolní budovy a historický „kostel svatého Havla“. Všechny pokoje mají samostatnou koupelnu (včetně sprchy), satelitní televizi, bezdrátové internetové spojení a zařízení na přípravu čaje a kávy. V ceně jsou obsaženy všechny daně. V ceně je zahrnuta Á la cartová snídaně. Penzion se nachází v úplném centru – leží přímo na „zlaté turistické cestě“, která vede z Václavského náměstí přes Staré město až k úžasnému „Karlovu mostu“.

 

Restaurace

V restauraci/pizzerii Corto si můžete vybrat z široké nabídky lákavých jídel na autentickém italském jídelníčku a můžete si vychutnat zážitek ze stolování uvnitř nebo venku na zahradce v podloubi. Rozhodnete-li se zůstat v penziónu Corto, snídaně bude podávána zde. Poskytujeme také 20% slevu všem našim hostům po celou dobu, kdy jsou u nás ubytováni!
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI