Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Pension Dobroucký - Prosek Praha

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Pension Dobroucky - levné ubytování v Praze

Pension se nachází v severovýchodní části Prahy, pět minut od stanice metra “Prosek” na trase “C”. Vzdálenost od centra autem: 10 min, dopravními prostředky 20 min. Jsou pro vás připraveny pěkně zařízené pokoje s bezplatným připojením na internet a vlastním sociálním zařízením ve velmi příznivých cenových relacích. Možnost parkování i pro dodávky a nákladní automobily je přímo před penzionem a Zdarma. Nabízíme 7 jednolůžkových, 7 dvoulůžkových, 3 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní socialní zařízení a v celém pensionu je wifi s 10 Mbit připojením na internet zdarma. Pro vyšší zabezpečení přenášených dat je síť chráněna heslem, které dostanete na požádání na recepci. Stavte se u nás v kavárně na vynikající espresso nebo třeba točený Staropramen, vše v nejvyšší kvalitě a za velmi slušné ceny.

 

Pokoje

Jsou pro vás připraveny pěkně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením ve velmi příznivých cenových relacích. Na všech pokojích přístup na internet, zdarma. TV na požádání, zdarma.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI