Pension Edvin

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Vážení hosté hledáte levné a kvalitní ubytování v Praze? Dovolujeme si Vám nabídnout klidný odpočinek v hotelu Villa Edvin. Hotel Villa Edvin je umístěn v prestižní vilové čtvrti Prahy 4, nedaleko centra Prahy, v blízkosti metra Budějovická (asi 6-8 minut pěšky). Dobré dopravní spojení – výjezd na dálnici do Brna, Karlových Varů, Vídně, Plzně a Německa. Najdete u nás vše, со potřebujete. Útulné a prostorné pokoje. Nabízíme ubytování v pokojích rodinného typu s TV, satelitem a sociálním zařízením. Teplá snídaně (formou bufetu). Snídaně je zahrnuta v ceně pokoje. Snídaně podáváme od 8 do 10 hodin nebo dle dohody. Parkování. Villa Edvin poskytuje parkoviště zdarma. Jako další službu našim hostům, poskytujeme Wi-Fi připojení zdarma. Akceptujeme platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, American Express.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI