Pension Hanspaulka

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování v rodinném domě v Praze 6 - v Dejvicích na Hanspaulce. Tento penzion leží v atraktivní části Prahy 6 - na Hanspaulce v tichu a přitom blízko centra, vždyť Dejvice jsou blízko Pražského hradu, na Václavák je to bez přestupu 5 stanic metrem a na letiště 10min. autem nebo busem 119. Hanspaulka je rezidenční čtvrť pojmenovaná po Hansi Paulovi, který zde obýval zámeček pár kroků od našeho domu. Náš rodinný dům nabízí 3 různé pokoje vždy se samostatným vchodem. Hosté zde naleznou dostatek soukromí a klidu, ticho a bezpečí. Výhodou je i bezpečné bezplatné parkování v zahradě. Dostupnost  centra je do pár minut pomocí MHD - busu 131, kdy cesta z domu na Hradčanskou trvá 11minut.

S rodinou - provozovateli penzionu je možné se dohodnout na podávání snídaně, vyzvednutí na letišti či jiných službách vč. brzkého či velmi pozdního/nočního příjezdu.

Nově je celý dům pokryt WiFi internetem zdarma.

Příjezd po 16hod. po dohodě a odjezd do 11hod. Ostatní po hodě.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI