Pension Jana Praha

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Pension JANA ** zahájil provoz v r. 1991. Je situován ve východní části Prahy - v Praze 10-Dolních Měcholupech při výpadové silnici na starobylou Kutnou Horu. Spojení do centra Prahy je velmi dobré, cca 10 min. autobusem (12 linek) na stanici metra "DEPO HOSTIVAŘ" trasy A.. Parkování je umožněno uvnitř objektu, kde je možné vůz ponechat např. při výletech po Praze. Pension má vlastní zahradu, kterou mohou hosté za pěkného počasí využít k příjemnému posezení ve stínu stromů s občerstvením (případně s grilováním). Pension má 6 pokojů s maximální kapacitou 18 lůžek. U většiny pokojů je možná přistýlka. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a umyvadlem s teplou a studenou vodou. Všechny pokoje jsou vytápěny ústředním topením. Na pokojích je telefon s přímou volbou, radiobudík, TV a další standardní hotelové vybavení. Fax je k dispozici u majitelky pensionu. Pro hosty je určen i malý bar s příjemným posezením, vhodný i pro obchodní jednání nebo menší společenské akce. Připraven je výběr teplých a studených nápojů, po dohodě též občerstvení a doplňkový prodej (mapy, průvodci, hygienické potřeby ap.). Ráno jsou zde podávány snídaně. Hostům jsou poskytovány všechny běžné hotelové služby s vyjímkou směnárny. Další služby (obstarání, zprostředkování ap.) dle dohody.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI