Pension Kačerov

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Malý, rodinný pension je situován v jižní častí Prahy, v těsné blízkosti stanice metra Kačerov. Do centra města lze metrem - 15 minut. Pension je lehce dostupný z dálničního tahu Plzeň - Brno, takzvané Jižní spojky (exit Jesenice). Kapacita Pensionu je jedenáct lůžek ve dvou dvoulůžkových, jednom třílůžkovém pokoji a apartma. Pokoje jsou vybaveny minibary, TV / SAT, koupelnami se sprchou a WC. Telefonní automat je k dispozici v recepci Pensionu. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, používání TV / SAT, vyhrazené parkoviště a všechny poplatky za ubytování. Preferujeme platbu v hotovosti během Vašeho pobytu.

     V Pensionu je situována Restaurace Ha-Pi  (vchod od stanice Metra) s každodenním provozem, dobrou kuchyní a širokým sortimentem nápojů. U obsluhy restaurace jsou v případě Vašeho odpoledního či večerního příjezdu připraveny klíče od Pensionu a pokoje. Váš příjezd naplánujte prosím nejpozději do půlnoci. V dopoledních hodinách Vás přivítáme hlavním vchodem Pensionu z Čerčanské ulice.
     Pokud cestujete letadlem, lze použít při cestě z letiště bus č.119 do stanice Dejvická a dále metrem. Jestli-že vlakem, obě vlaková nádraží jsou přímo stanicemi metra C. Do stanice Kačerov - směr Háje.
     Budete-li mít zájem o rezervaci ubytování v našem Pensionu, vyplňte objednávku a zašlete e-mail. Odpovíme do 24 hodin.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI