Pension Kalík

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Můžeme Vám nabídnout ubytování v malém rodinném pensionu ve Strašnicích. Pension je situován v klidné vilové čtvrti v Praze 10- Strašnicích, 10 min. tramvají od Václavského nám. Ve všech pokojích je vlastní sociální zařízení, terasa a WIFI. Parkovat lze zdarma přímo před penzionem nebo v uzavřené zahradě. V blízkosti pensionu se nachází několik příjemných restaurací, vináren, obchodů a řada možností sportovního vyžití. K dispozici máme celkem dva apartmány. První apartmán ( 50m2 ) se skládá ze dvou pokojů a je pro 1 - 5 osob. Pakliže je obsazen pouze jeden pokoj, do druhého pokoje již hosty nedáváme. Druhý apartmán (30m2 ) se skládá z jednoho pokoje a předsíně a je určen max. pro 4 osoby. Z tohoto apartmanu vedou přímo dveře na zahradu.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI