Pension Löw

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování: Rodinný minipenzion v Praze 6 - Dejvicích se nachází v klidné vilové čtvrti s výhledem na Prahu a dobrou dostupností do centra. V okolí supermarket Albert, Kaufland, restaurace, cukrárna, kavárna, pizzerie. Možnost turistiky (přírodní rezervace Šárka) a sportovní vyžití (Juliska, Kotlářka).

Možnost snídaní
Parkování zdarma na zahradě
Free Wi-Fi

Doprava:
Od minipenzionu je 150 metrů zastávka autobusu č. 131 na metro "A" Hradčanská (asi 8 minut) nebo chůzí na metro "A" Dejvická (asi 15 minut) (mapa)
Po domluvě možný odvoz (letiště, nádraží,...)
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI