Pension Nová doba

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Vydali jste se do Prahy za kulturou či za prací a sháníte komfortní a moderní ubytování za dobrou cenu? Využijte služeb penzionu Nová Doba. V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně formou švédských stolů, stálé připojení k WIFI a parkování na našem hlídaném parkovišti. Rodiče s dětmi jistě ocení apartmá vybavené dětskou postýlkou, vaničkou a přebalovacím pultem. Z penzionu je skvělá dostupnost jak do Výstaviště Holešovice, PVA Letňany a O2 Arény, tak do centra. Zpříjemněte si cestování v našem penzionu! Možnost množstevních slev.

Ubytování

Ubytování v penzionu v Praze 8. Disponujeme třemi dvoulůžkovými pokoji a jedním šestilůžkovým apartmá. Ve všech pokojích je možnost přistýlky. K penzionu přiléhá zahrada s dětským hřištěm a vlastní parkoviště. Přímo v penzionu je k dispozici také dětský koutek. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.

 

DVOULŮŽKOVÉ POKOJE

Náš penzion disponuje třemi dvoulůžkovými pokoji, jejichž zařízení a barevné ladění je inspirováno živly voda, země a vzduch. Pokoje jsou nově vybaveny, zařízení je vkusné a komfortní. Každý pokoj má samozřejmě vlastní koupelnu, televizi a stálé připojení k WIFI zdarma. Ke všem pokojům je možnost přistýlky.

APARTMÁ

Jedete na výlet či dovolenou s celou rodinou? Využijte naše šestilůžkové apartmá s možností přistýlky. Zařízení a barevné ladění apartmá je inspirováno živlem oheň. Apartmá je vybaveno dětskou postýlkou, jako všechny pokoje disponuje vlastní koupelnou, televizí a připojením k WIFI.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI