Pension Petynka

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Vítejte v Pensionu Petynka! Pension Petynka se nachází v klidné části Prahy 6. Pension je vzdálen 20 minut pěšky od Pražského hradu. Vzdálenost pensionu od letiště je přibližně 10 km a od Václavského náměstí 5 km. Pension Petynka je malým rodinným pensionem (4 pokoje) s individuální péčí. Ubytování nabízíme v jedno, dvou a třílůžkových pokojích. Od roku 1990 jsme poskytli ubytování mnoha hostům, značná část z nich se k nám pravidelně vrací.

Sociální zařízení je společné pro dva pokoje. V případě přání klienta jsme připraveni poskytnout k pokoji samostatné sociální zařízení.

Součástí našeho pensionu jsou samostatné, uzamykatelné garáže s elektronickou ochranou.
Cena garáže je 200,- Kč za den.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI