Pension Tara

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Pension Tara se nachází v samotném srdci Starého Města Prahy, v domě s malebným podloubím hned vedle známého Havelského tržiště. Jedná se o místo s tajuplným příběhem a s více než tisíciletou historií. Genius loci drží všechna tajemství z minulosti, kdy byla vznešená Praha srdcem středověké Evropy a útočištěm panovníků, pečlivě ukrytá ve zdech budovy.

Díky umístění mezi Staroměstským a Václavským náměstím máte na dosah naprosto vše, co je v Praze výjimečné a velkolepé. Při proplétání se okouzlujícími uličkami Starého Města budete míjet útulné kavárničky, romantická zákoutí, stylové restaurace a nespočet nočních klubů. Přímo ze vchodu pensionu můžete navázat na Královskou stezku, která vás přes starobylý Karlův most dovede až na samotný Pražský hrad s unikátním výhledem na celé město.

pensionu jsou rozloženy ve 2., 3. a 4. poschodí historické budovy bez výtahu a celková kapacita činí 46 lůžek. Nabízíme ubytování v 1-7 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a také ubytování v šestilůžkovém pokoji typu dorm.

    Všechny pokoje jsou standardně vybaveny lednicí, varnou konvicí a základním nádobím. Každé lůžko na pokoji typu dorm má navíc k dispozici vlastní uzamykatelnou skříňku. Pension si zachovává komorní atmosféru.
    K uložení cenností je možné zdarma využít trezor na recepci.
    K dispozici je dětská postýlka s lůžkovým vybavením.
    Zařízení je vhodné též k ubytování skupin a školních výletů.
    Na recepci je také možné přiobjednat snídaně za cenu 160Kč/ osoba/ den.
    Zajistíme pro Vás výlety, kulturní akce, či zprostředkujeme další turistické služby.
    V celém pensionu je možné využít bezplatného připojení k internetu pomocí WIFI.
    Způsobná zvířátka (jsou) vítána.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI