Penzion Alča

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Praha je bezesporu jedno z nejkrásnějších měst vůbec, je zde spousta památek v centru i mimo něj. Ale my Vás chceme seznámit Dolními Počernicemi – uvidíte sami, že je toho spousta, co můžete vidět a zažít v našem bezprostředním okolí. Pouze 3 minutky chůze a můžete vstoupit do nádherného parku se starými stromy a rozlehlým rybníkem. Na okraji parku je situován zámeček, který v současnosti slouží jako dětský domov. V parku se dále nachází bývalý pivovar, vodní mlýn, farní kostel Nanebevzetí panny Marie z konce 12. století.

To je několik vybraných památek, na něž jsme v Dolních Počernicích opravdu hrdí.

Máme zde také naučnou stezku, je dlouhá 2,5 – 3km, má 21 zastávek, a je to nádherná procházka nejen pro dospělé.

Zasportovat si můžete ve Svatoňovické ulice, kde jsou dvě víceúčelová hřiště s umělým povrchem . Několik km cyklostezek, několik dětských hřišť, tenisové kurty a nově vybudované golfové hřiště. Také výběh s koňmi – jezdecký klub Počin. Pokud si chcete zacvičit v posilovně, nebo jít do multikina – to vše je kousek od nás v CČM (Centrum Černý Most).

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI