Penzion Arco

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Náš pension s profesionálním servisem mužete najít na rozhraní pražských ctvrtí Vršovice a Vinohrady. Jsou to pouze 3 stanice tramvají od I.P. Pavlova (centrum)(tram, 4,22,57), 2 stanice tramvají od Námestí Míru (tram, 4,22,57) do stanice Krymská. Nabízíme pokoje od 1200 CZK/noc a 1500 CZK/noc za velmi krásný pokoj/apartman (vcetne kuchyne). Snídane je zahrnuta v cene. V naší recepci je Internetová kavárna, kde se mužete pripojit k Internetu. Jestliže budete chtít pripojit vás notebook, je to samozrejme také mozné. Pro klienty ubytované v ARCO pensionu internet ZDARMA. V prostoru recepce a na pokojích/apartmánech v Donske 176/13 je k dispozici WIFI.

Jste vítáni každý den mezi 8:00 hodinou ranní a 18:00 hodinou vecerní.
Nebo na vyžádání dle Vašeho casu príjezdu (tel:00420 271740734/mobil:00420 605137366)

Tešíme se na shledanou.

Všechny ceny jsou vcetne snídane (od 8:00 do 11:00 na recepci v sobotu a nedeli od 9:00 do 11:00
Mužete mít svojí návštevu bez jakékoliv prirážky. Vás host dostane také snídani. Pokoj/apartman má dvojlužko, ale muže být nahrazeno dvemi oddelenými postelemi na vyžádání.
Cena za extra postel je 450 CZK. Všechny pokoje mají TV, varnou konvici,lednici.

V prostoru recepce a na pokojích/apartmánech v Donske 176/13 je k dispozici WIFI.

Príjezd je možný kdykoliv od 8:00 hod do 18.00 hod. Plánujete-li príjed v jiný než uvedený cas, ujistete se, že je personál informován, rádi na Vás pockáme.
Když ráno prijedete, a zjistíte ze Vás pokoj je obsazený, mužete si zpríjemnit cekání u kávy, nebo si zkontrolovat postu na pocítaci/PC pripojeném k internetu.
Pokoje se opoustí nejpozdeji do 11 hodiny ranní.
Pokoje a apartmany se uklízí po odjezdu mezi 11 - 15 hodinou.
Rucníky a povlecení výmena na vyzádání na recepci (Pokud nejste na pokoji v dobe úklidu). Jestli chcete denní úklid a cisté rucníky a povlecení, musíte si priplatit 100 CZK za kazdý den.
Storno 24 hodin pred príjezdem, pokud zrušíte pozdeji je storno poplatek 100% z celé doby reservace/pobytu. Lístky do divadla, muzikály atd. Vám pomohou zakoupit/rezervovat na recepci. Lístky pro MHD, poštovní známky jsou na recepci. Internetové terminály jsou k dispozici na recepci, pro klienty ubytované v ARCO pensionu zdarma. Lze se pripojit k Internetu Vás notebook ZDARMA.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI