Penzion Český statek

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Pension s rodinnou atmosférou v Praze - Dolních Počernicích, 300 metrů od golfového hřiště GRBB, se snadnou dopravou do centra Prahy. Nabízíme ubytování a restauraci v krásném a klidném prostředí se snadnou dostupností k 02 aréně či PVA Letňany. Celková kapacita je 30 lůžek ve 12ti pokojích včetně dvou apartmánů. Nabízíme 1-lůžkové pokoje po 5-lůžkové. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se satelitem a 2 samostatné apartmány s vlastním kuchyňkou. Samozřejmostí je možnost připojení k internetu, telefon s přímou volbou. Nabízíme možnost uložení cenných věcí do trezoru v recepci. Provoz recepce je zabezpečen nonstop! Pejsci jsou u nás vítání! Objekt penzionu představuje ideální místo pro pořádání svateb. Firmám nabízíme dvě konferenční místnosti s maximálním počtem 30ti a 12ti osob. Zajistíme flipchart, promítací plátno, TV, datový projektor a další dle vašich požadavků. Občerstvení, coffee break či obědová menu pro Vás rádi připravíme. Vnitřní i venkovní restaurace s krbem, barem a mezinárodní kuchyní. Příjemné posezení uvnitř uzavřeného dvora s jezírkem a zahradním altánkem.

 

Svatby

Objekt penzionu představuje ideální místo pro pořádání svateb. K dispozici je zahrada s venkovní posezením s možností barbecue či grilování selete, dále stylová stodola s tanečním prostorem. Kapacita je maximálně 80 osob s možností produkce hudby i tance. Zajistíme pro Vás kompletní výzdobu svatebního sálu včetně květinové výzdoby a svatební tabule. Připravíme pro Vás svatební menu, včetně svatebního dortu.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI