Penzion Chaloupka

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Rodinný penzion Chaloupka nabízí stylové ubytování za příznivé ceny. Penzion se nachází v těsné blízkosti Pražského hradu. Penzion Chaloupka, který se nachází v rezidenční čtvrti plné velvyslanectví poblíž známé Müllerovi (Lossovy) vily, byl původně postaven v roce 1932 jako rodinný dům s menším hostincem. Rodinný penzion Chaloupka Vám nabízí levné ubytování ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích  vybavených vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou a telefonem. V pokojích je možnost připojení k internetu přes WiFi. Pro rodiny s dětmi nebo partu přátel Vám můžeme nabídnout 3 apartmány pro 4 - 5 osob. Apartmány mají 2 oddělené pokoje a společné sociální zařízení. Ve větším z apartmánů je k dispozici i obývací pokoj se sedací soupravou a terasa s příjemným posezením a pěkným výhledem na Prahu. Jeden z apartmánů má  také menší kuchyň a klimatizaci. Všechny apartmány mají TV se satelitním příjmem, telefon, ledničku a mikrovlnou troubu. Po celý den je Vám k dispozici klubovna s minibarem. V této místnosti se rovněž podávají bohaté snídaně formou švédských talířů. Ať už spěcháte brzy ráno na pracovní schůzku nebo si přejete snídat v pozdějších ranních hodinách, bude Vaše snídaně vždy čerstvá, připravená na Vámi stanovený čas.

 

Recepce 24 hodin

Na Vaše přání Vám rovněž zajistíme spolehlivou TAXI službu, zapůjčení auta, či pomoc se zorganizováním výletu do okolí Prahy, např.na Karlštejn, Konopiště, sklárny u Berouna a na mnoho dalších zajímavých míst dle Vašeho výběru..
 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI