Penzion Domino

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Pension Domino se nachází v klidné části v blízkosti výstaviště Letňany v Praze 9. Pension Domino nabízí svým zákazníkům k ubytování 8 dvoulůžkových či třílůžkových pokojů a 2 apartmány. Ubytování s Vaším čtyřnohým miláčkem je po předchozí dohodě možné. Pokoje maji vlastní sociální zařízení se sprchou či masážní vanou, televize se satelitním dekodérem a přijmem 115 TV stanic a telefon. V našem pensionu jsou pro Vás připraveny komfortní pokoje vybavené na úrovni dnešní doby s ohledem na Vaši potřebu, přání čistotu a zázemí.

 

Restaurace

Připravili jsme pro Vás širokou paletu jídel české i mezinárodní kuchyně a to od tradičních českých jídel až po jídla z Číny či různé národní speciality na objednávku přesně pro Vaši chuť. Několik desítek alkoholických i nealko nápojů a to jak míchané tak i samotné, zajisté u nás najdete značková i archivní vína z domácí i zahraniční produkce a různých vinných sklepů a sklípků i od rodinných profesionálních výrobců vín.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí

V blízkém okolí pensionu Domino můžete navštívit například

  •     Nákupní centrum Letňany
  •     Kino, Golf
  •     Motokárová dráha
  •     Plavecký bazén, sauna, Fittnes
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI