Penzion Guest house

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Rodinný penzion Guest House DD nabízí ubytování v pokojích nebo v apartmá s vlastním příslušenstvím. Nachází se ve vilové čtvrti Střešovice v Praze 6. Klienti po náročném dni v rušném centru města oceňují klidné prostředí, zahradu i nedaleký park. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, s možnými přistýlkami. Všechny mají vlastní sociální zařízení. V každém pokoji je k dispozici lednice a varná konvice. Snídaně se podávají v případě zájmu přímo do pokoje. Pražský hrad, Loreta, Strahovský klášter a další významné kulturní památky v okolí jsou vzdáleny do 30 minut chůze. V těsné blízkosti penzionu je Ústřední vojenská nemocnice, ubytování u nás vyhledalo již mnoho pacientů, jejich rodinných příslušníků i lékařů na studijních pobytech v této nemocnici. Ruzyňské letiště je vzdáleno cca 20 minut jízdy autem. Možnost parkování je na ulici před domem, případně je možné domluvit zaparkování auta v zahradě.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI