Penzion Guest house

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Rodinný penzion Guest House DD nabízí ubytování v pokojích nebo v apartmá s vlastním příslušenstvím. Nachází se ve vilové čtvrti Střešovice v Praze 6. Klienti po náročném dni v rušném centru města oceňují klidné prostředí, zahradu i nedaleký park. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, s možnými přistýlkami. Všechny mají vlastní sociální zařízení. V každém pokoji je k dispozici lednice a varná konvice. Snídaně se podávají v případě zájmu přímo do pokoje. Pražský hrad, Loreta, Strahovský klášter a další významné kulturní památky v okolí jsou vzdáleny do 30 minut chůze. V těsné blízkosti penzionu je Ústřední vojenská nemocnice, ubytování u nás vyhledalo již mnoho pacientů, jejich rodinných příslušníků i lékařů na studijních pobytech v této nemocnici. Ruzyňské letiště je vzdáleno cca 20 minut jízdy autem. Možnost parkování je na ulici před domem, případně je možné domluvit zaparkování auta v zahradě.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI