Penzion Jana - Domov mládeže

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Tento penzion je první z našich ubytovacích zařízení, který je v provozu více než 10 let. Jedná se o provoz s dlouholetou tradicí, což dokazuje mnoho spokojených hostů vracejících se každoročně zpět. Dvoupodlažní vila s terasou a velkou zahradou, kde můžete za pěkného počasí relaxovat, je tím pravým místem pro každého, kdo hledá kvalitní a cenově příznivé ubytování.

Je zde hotelová část s luxusnějším vybavením a vlastní koupelnou, lednicí, vhodná zejména pro individuální klientelu, obchodní cestující apod. Druhá část, penzion s jednoduše zařízenými pokoji se sociálním zařízením na chodbě, je vhodným místem jak pro rodiny s dětmi tak pro studentské skupiny.

Vila stojí na Královských Vinohradech. Tato čtvrť je známá svou klidnou atmosférou a množstvím parků a restaurací.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI