Penzion Katka

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Katka nabízí luxusní ubytování se snídaní za nízké ceny. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky. Děti do šesti let mají pobyt zdarma (bez nároku na lůžko). V době velikonočních a vánočních svátků včetně Nového roku platí dvacetiprocentní přirážka. Parkovné je zdarma. V letních měsících je k dispozici zahradní bazén. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, televizorem, ledničkou. V apartmá je navíc zimní zahrada a finská sauna. WIFI internet pro hosty ZDARMA.

Ubytování hostů je v době od 18 do 20 hod. nebo dle telefonické dohody. Check-out je v 11:00. Objednávky přijímáme po celý den.

Spojení do centra, které je vzdálené asi 8 km, je autobusem - zastávka Nové Dvory (č. 117, 215, 182, 189) na stanici metra "C" Kačerov (5 min.) a dále směr Muzeum (10 min.). Noční autobus č. 504 jede přímo Nové Dvory - Muzeum a zpět. Do budoucna je zde plánována stanice metra "D" Nové Dvory.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI