Penzion Křižíkova

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Davids se nachází v klasickém bytovém domě z 30-tých let. Kromě ochotného personálu v naší recepci zde naleznete také velmi příjemnou italskou restauraci (Pizzeria Aria). Pokud však budete chtít, můžete si u nás uvařit nějakou domácí specialitu i vy sami - všechny naše apartmány jsou kromě sociálního zařízení, televize a Wi-Fi internetu vybaveny také kuchyňským koutem.

Pizzeria Aria

V recepci penzionu je našim hostům zdarma k dispozici sejf na úschovu cenností, počítač s přístupem na internet, úschova zavazadel. Dále nabízíme telefonní a faxové služby (v rámci ČR zdarma), zajišťujeme různé typy výletů po Praze i do jiných známých turistických míst. Náš personál vám ochotně pomůže zařídit vstupenky do divadel či na koncerty, nebo pomůže s vyhledáním vlakového či autobusové spojení. Kromě toho vás k vašim procházkám po Praze vybavíme mapou zdarma a poradíme nebo doporučíme, co byste při své návštěvě Prahy určitě neměli opomenout.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI