Penzion U Hofmanů

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion má k dispozici 12 apartmánů, 32 lůžek (1-5 lůžkové) - kuchyň, lednice, WC, sprchový kout, SAT-TV, snídaně - bohatý švédský stůl, telefon, internet a trezor pro cenné věci v recepci, 5 vyhrazených parkovacích míst (nechráněných), restaurant a zahradní restaurace je vyhlášena svou českou a mezinárodní kuchyní, pivo Plzeň a Gambrinus, ceny jídel od 75,- Kč, 10 minut do centra MHD. Ubytování nabízíme v 1-5 lůžkových apartmánech v moderním stylu s vybavenou kuchyní, koupelnou a WC. Dále je na pokojích k dispozici varná konvice, lednice, TV-SAT, wi-fi free internet.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI